Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

"Llumi i gruas dhe i burrit që mohuan infektimin me Covid", Braçe sulmon Metën e Kryemadhin

11/04/2021 - 13:01

Zv.kryeministri dhe kandidati për deputet në qarkun e Fierit, Erion Braçe ka sulmuar Presidentin Ilir Meta dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhin.

Në një postim në rrjetet sociale, teksa i quan grua e burrë llum që mohuan praninë e koronavirusit dhe fshehën infektimin e tyre, Braçe iu bën thirrje të mos shkojnë në Divjakë.

POSTIMI I PLOTË

MOS EJA SOT NE #DIVJAKE!

Kurre nuk do te lutesha keshtu; Por ja qe ka nje dite.

Sot, QENDRA ME E MADHE E PERHAPJES SE INFEKSIONIT, llumi i gruas qe u infektua me Covid kur i thoshte gjithe dynjase qe ska Covid e shkoi ne San Marino per kurim, llumi i burrit qe u infektua me Covid mejhaneve te llumit kur i thoshte qe ska Covid e u mbyll ne vilen e Qeverise per tu kuruar (te dy bashke ja fshehen njerezve infektimin),

DO ZHVENDOS INFESKSIONIN NE #DIVJAKE!

Ka organizuar gjithe llumin e infesksionit te gjithe jugut dhe Shqiperise se Mesme, per ta perhapur ne Divjake!

Rrini larg! Shkoni ne Zharnec, Mucias, Karavasta, Bedat deri poshte ne Adriatik. Jo ne Divjake sepse rrezikoni te infektoheni nga LLUMI I VIRUSIT!

Do jeni qete ne anen jugore e lindore te lagunes se Karavastase!

Nje dite te mire!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, ku është miratuar vendimi i kryesisë për përbërjen e komisionit të zg

Kryedemokrati Lulzim Basha, në Këshillin Kombëtar është shprehur, se nëse për anëtarët e Këshillit zgjedhjet e 25 prillit janë në rregull

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Bujar Nishani gjatë mbledhjes së sotme e ka cilësuar situatën aktuale në parti si më kritiken pas vi

Kryesia e PD ka propozuar emrat për Komisionin që do të jetë përgjegjës për zgjedhjet për kryetarin e demokratëve.

Përfundimi i mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike ka sjellë edhe një vendim të rëndësishëm për partinë opozitare.

Ashtu sikurse dhe deklaroi ditë më parë, anëtari i kryesisë Fatbardh Kadilli i ka kërkuar dorëheqjen kryetarit Basha, pas zgjedhjeve të 2

Në mbledhjen e kryesisë së partisë, kreu i PD Lulzim Basha ka thënë ndër të tjera se gishti për humbjen e zgjedhjeve nuk duhet drejtuar n

Nga Elbasani, atje ku zhvilloi takimin e rradhës, pak orë përpara zhvillimit të mbledhjes së Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD, kreu

Partia Demokratike do të mbledhë pasditen e sotme Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar.