Kryeministri Edi Rama u ka uruar të gjithë shqiptarëve Ditën e Verës.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, kreu i qeverisë shkruan:

“Mirëmëngjes dhe me ditën që paralajmëron më shumë diell e mbarësi, ju uroj një pranverë të bukur.”