Luizi ka surprizuar Kiarën në mënyrën më të bukur të mundshme mbrëmjen e djeshme në prime-n e BBV Albania. Pasi e bëri të mendonte që kishte dyshime për lidhjen e tyre që prej dy ditëve, ai e surprizoi duke i propozuar martesë.

Propozimi i Luizit për martesë me Kiarën mori vëmendjen e të gjithëve mbrëmë. Unaza me diamante që Luizi, zgjodhi për Kiarën kushtoi plot 2500 euro.

Edhe këtë herë, Luizi tha që hyri në borxh për të surprizuar Kiarën, pas byzylykut dhuratë, që i bëri për Shen Valentin. Unaza ka veçori unike dhe është një nga unazat e pakta që gjenden në Shqipëri.