Kryetarja e bashkisë Durrës, Emiriana Sako ka përcjellë një mesazh urimi me rastin e 14-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Në postimin e saj postuar në rrjetet sociale, Sako uron të gjithë “bashkëatdhetarëve tanë në Kosovë si dhe shqiptarëve të Kosovës që jetojnë dhe festojnë sot bashkë me ne në kryeqytetin e turizmit dhe trashëgimisë kulturore: Durrës!

Postimi i Sakos:

Gëzuar 14- vjetorin e Pavarësisë Kosovë.

Urime të gjithë bashkëatdhetarëve tanë në Kosovë si dhe shqiptarëve të Kosovës që jetojnë dhe festojnë sot bashkë me ne në kryeqytetin e turizmit dhe trashëgimisë kulturore: Durrës!