Sara Berisha dhe DJ Pm janë një ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar, të cilët u njohën dhe u lidhën në “BBVIP 1”, ndërsa e vazhduan romancën e tyre edhe pas daljes nga kjo shtëpi.

Së fundmi Pm ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ndër të tjera ka folur edhe për marrëdhënien me partneren e tij dhe planet për tu bërë prindër.

Teksa u pyet nga gazetarja a është një fëmijë në planet e tyre, ish-banori i “BBVIP” tregoi se këtë vit do të nisin një fëmijë.

“Me të thënë të drejtën, këtë vit e kemi pasur në plan për të tentuar. Por këtë vit është plani që të nisim.”– u shpreh Pm, duke treguar se së shpejti në jetën e tyre do të vijë një bebe.