Nje sherr ka ndodhur pak minuta me pare ne qender te qytetit te Fierit.

Disa persona jane grindur mes tyre dhe pasi debati ka agravuar ne perleshje fizike nje prej tyre ka nxjerr thiken dhe ka goditur nje person i cili ka shkuar me urgjence ne spital. dyshohet se personi ka ndruar jete.

Ende nuk ka njoftim zyrtar nga policia per motivin e sherrit dhe identitetin e personave te perfshire ne sherr dhe qe ka mbetur viktim e ketij sulmi.