Policia e Tiranës njofton arrestimin e shoferit të një autobusi në Tiranë. Shkak u bë fakti se gjatë kohës që drejtonte mjetin, ai hapi aksidentalisht derën e për pasojë u dëmtua një pasagjere. Gruaja u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë arrestuan Sh. H., 64 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar një autobus, në bulevardin “Zogu i Parë”, dyshohet se aksidentalisht ka hapur derën e autobusit dhe si pasojë është dëmtuar shtetasja Z. B., 78 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve”, tha policia në një njoftim të shkurtër për rastin në fjalë.