Aktorja Scarlett Johansson martohet në fshehtësi

30/10/2020 - 11:35

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Dasma u zhvillua në fundjavë dhe ceremonia ishte intime me pjesëmarrjen vetëm të familjarëve dhe shoqërinë e ngushtë të çiftit.

Johansson dhe Jost zhvilluan ceremoninë martesore në Palisades, në New York. Lajmin e martesës së tyre e ka konfirmuar edhe një person i afërt i aktores hollivudiane.

Çifti njoftoi zyrtarisht fejesën në muajin maj të vitit 2019. Johansson është një nga aktoret më të paguara në botë, ndërsa Colin Jost është shkrimtar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i njohur amerikan, Ben Affleck dhe e dashura e tij, Ana de Armas u panë duke shkëmbyer puthje në xhirimet e filmit të tyre erotik,

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa shkëlqeu mbremjen e ndarjes së çmimeve në “American Music Awards”.

Beyoncé, Taylor Swift dhe Dua Lipa dominojnë nominimet për 63-vjetorin e çmimeve më të rëndësishme të muzikës botërore Grammy.

Të gjithë sytë ishin nga Jennifer Lopez gjatë mbrëmjes së American Music Awards që u zhvillua në Los Angeles.

Moderatorja Arbana Osmani ishte një ndër të ftuarit VIP të ditëlindjes së Bes Kallakut, që u gjobit për mosrespektim të masave antiCovid.

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë n

Vëllai i Princeshë Diana-s, Charles Spencer nuk është aspak dakord me ngjarjet e serialit të famshëm "The Crown" që ka nisur tashmë në Ne

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të ëmbla të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për stilin e veçantë të veshjes.

Covid-19, çdo ditë e më tepër po infekton më shumë njerëz se ç’ishte parashikuar.

Suksesi i dizajnerit kosovar, Valdrin Sahiti nuk po njeh limite.