Kanye West kapet mat me modelen Irina Shayk në pushime romantike (FOTO)

09/06/2021 - 22:06

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermodelen Irina Shayk në një udhëtim pushimesh romantike në Francë.

Në fotot e publikuara nga e përditshmja britanike DailyMail.com, Kanye shihet në një shëtitje romantike me 35-vjeçaren Irina, në Provence, ku ata po qëndronin në një vilë luksoze në pronën disa hektarëshe të Villa La Coste.

Dyshja shokuese dhe shoqëruesit e tyre u panë të martën, që koinçidonte dhe me ditëlindjen e 44-rt të reperit.

Ironikisht, në të njëjtën ditë Kim Kardashan i bënte atij urimin në rrjetet sociale: "Gëzuar ditëlindjen! Të dua përjetë!”

Zhurmat për romancën e çiftit të ri dolën muajin e kaluar mes pretendimeve se Kanye kishte nisur të shoqërohej fshehtas me supermodelen ruse, e cila ka një fëmijë me aktorin Bradley Cooper.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të

Pas ardhjes në jetë të Poem Blu dhe sukseseve të njëpasnjëshme, Ledri Vula dhe familja e tij kanë blerë një vilë të re.