Me shumë mundësi William nuk do të bëhet kurrë mbret, autorja e familjes mbretërore jep detajet

04/05/2021 - 17:43

Sipas deklaratave të Hillary Mandel e cila është autorja e familjes mbretërore britanike dhe ka shumë burime brenda pallatit, princi William mund të mos arrijë kurrë të bëhet mbret! Kjo për shkak se skandalet e shumta, sidomos ato të Harryt në vitin e fundit kanë bërë që asaj ti humbasë rëndësia.

“S’di edhe sa do të zgjasë. Nuk jam i sigurt nëse William do të ulet në fronin e mbretit. Fundi i një epoke po vjen,“-tha Mandel. Autorja madje shtoi se vetëm mbretëresha Elizabeth besonte vërtet në monarki.

Mandel, gruaja e parë që ka fituar dy herë çmimin Booker për romanin më të mirë të vitit në Mbretërinë e Bashkuar, e mbylli parashikimin e saj me: Monarkia ka rënë në “grackën” e rrethit vicioz të vetë-ndëshkimit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka para pak kohësh është arrestuar nga policia pasi u përfshi në një aksident dhe u transportua në spita

Babai i Ledrit, Agroni feston sot ditëlindjen dhe nuk kishin si të mungonin urimet e veçanta nga bashkëshortja e tij Xheraldina dhe nga L

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.