Në një lidhje me bukuroshen nga Durrësi, reagon boksieri Kristian Prenga

28/01/2020 - 16:12

Prej disa ditësh boksieri Kristian Prenga po përflitet për një lidhje dashurie me ish-banoren e "Big Brother", Rike Roçi.

Ndonëse mediat shkruanin më parë, dyshimi u përforcua nga urimi që bukuroshja durrsake i bëri boksierit për ditëlindje krahas fotos ku kishin pozuar së bashku.

"Ti, njeriu me zemrën më të madhe që kam njohur në jetën time… Të uroj që Zoti të ndriçojë jetën tënde duke të udhëhequr gjithmonë në rrugën e lumturisë. Gëzuar ditëlindjen dhe që kjo datë të përsëritet për shumë vite të gjata, të mbushura me paqe gëzim, shëndet dhe suksese. Ta dua shpirtin", shkruante Rike.

Mirëpo, Kristian Prenga përmes një postimi në Instastory tregon se Riken e ka vetëm shoqe dhe asgjë më shumë.

"Mirë që au paska konfirmuar juve se mua akoma s’më ka konfirmuar asgjë. Vërtet jeni njerëz të çuditshëm, njerëz të lig. S’keni çfarë të bëni edhe merreni kot me njerëzit. Po pyesni njëherë përpara se të bëni lajmin, sepse s’ia keni idenë fare se çfarë kam unë me atë ose kush do që të ishte në vendin e Rikes, hall me dal edhe me shoqe ose shok se na martoni direkt ju. Turp t’ju vijë."- shkruan boksieri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-missi shqiptar Almeda Abazi është një personazh shumë i përfolur në mediat shqiptare, por edhe në ato turke për sukseset në karrierën

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla ka pësuar n jë incident të vogë një javë përpara se të startojë sezonin e ri televiziv.

Tre muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushes Emi, prezantuesja dhe aktorja Jonida Vokshi ka vendosur të publikojë në rrjet fotot e saj të p

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, është në prag të lindjes se fëmijës se dytë.

Sipas raportit të një doktori të njohur, legjenda e garave me makina Michael Schumacher ka kaluar në “gjendje vegjetative” dhe nuk reagon

Cardi B ka ka folur rreth thashemeve që u përhapën rreth divorcit të saj, pasi reperja e famshme vendosi të ndahej nga bashkëshorti i saj

Mediat kosovare raportojnë se këngëtarja Fjolla Morina pas arrestimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit ka pasur n

Ditën e djeshme në rrjet u shpërnda me shpejtësi lajmi se moderatojra Bieta Sulo mund të jetë në pritje të ëmbël.

Një 30-vjeçar nga Teksasi është dënuar me 30 muaj burgim, pasi u shpall fajtor për përndjekje dhe dërgim të letrave kërcënuese në adresë

Pink, këngëtarja e njohur amerikane, është nënë e dy fëmijëve, Willow Sage vajzës 9-vjeçare dhe Jameson Moon djalit 3-vjeçar.