Këtë të hënë në Marikaj të Vorës dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse në portën e oborrit të shtetasit me iniciale E.M.

Policia ka bërë me dije se si pasojë ka patur dëme të vogla material në banesë, teksa po punohet për zbardhjen e mëtejshme të rrethanave.

Njoftimi:

Më datë 19.02.2024, rreth orës 05:55, është marrë njoftim se në Marikaj, Vorë, në portën e avllisë së shtetasit E. M., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse. Si pasojë ka dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve