Kap ‘mat’ burrin me të dashurën, gruaja rrëmben gurin në mes të Tiranës (VIDEO)

14/10/2019 - 18:44

Një skenë aspak e zakontë ka ndodhur në mes të Tiranës, ku protagonistja ka qenë një femër. Në një video të publikuar nga JOQ, shihet se si një vajzë pasi merr një gur në dorë, nis të godasë një makinë. Ngjarja në fjalë është regjistruar dje në zonën e Komunës së Parisit.

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, thuhet se vajza ka kapur burrin e saj ‘mat’ me një femër tjetër në makinë, dhe më pas është ‘tërbuar’.

Pasi tenton të largohet drejt mjetit të saj, një person, që mendohet se është burri i saj i shkon nga pas dhe e shtyn. Mes dy të rinjve nuk kanë munguar as të sharat dhe shtyrjet (shih videon ketu).

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një anketë e Qendrës Shqiptare Kundër trafikut të Qenieve Njerëzore në më shumë se 1000 persona ketë vit në të gjithë vendin gjeti se 77%

Në orën e fiskulturës në shkollën e mesme “Myslym Shima” në Yzberisht, për shkak të reshjeve këtë të mërkurë nuk u bë mësim por mësuesja

Nis vaksinimi kundër gripit për kategoritë e rrezikuara, për të parandaluar komplikacionet e gripit.

Në Shqipëri janë të shumta agjencitë e punësimit që pretendojnë, se punësojnë qytetarë jashtë Shqipërisë me kontrata të rregullta pune.

Kësaj radhe Open udhëtoi drejt Italisë ku bëri intervista me famijlarët e Alvin Berishës dhe më gazetarët e Le Iene që e bënë publike his

Babai i Alvin Berishës, Afrimi ka treguar detaje nga momentet e para që ka takuar me djalin e tij.

31 dhjetori 2019 është afati i fundit kur do të lejohet regjistrimi, për herë të parë, i autoveturave të përdorura (me km) që kanë hyrë n

Aksidenti i rëndë që ka ndodhur në 21 Gusht të vitit të kaluar në aksin Levan-Fier ka përfshirë 3 automjete.

Dëshira e vogëlushit shqiptar, Alvin Berisha është bërë realitet sapo ka mbërritur pranë familjes!

Pas një përmirësimi gjatë vitit 2017, deficiti i skemës së pensioneve iu kthye përkeqësimit në vitin 2018.