Shpërthen makina në flakë, vdes ish-futbollisti i Premier Ligës (FOTO)

15/05/2018 - 22:41

   Ish-futbollisti i disa skuadrave në Angli, Jlloyd Samuel ka ndërruar jetë me makinën e tij “Range Rover”, kur është përplasur nga një kamion, në rrugët Warrington. Zjarrfikëset, policia si dhe një helikopter kanë shkuar me emergjencë në vendin e ngjarjes, por gjithçka ishte e kotë.

Siç raportojnë dëshmitarët, ai ka tentuar të thyejë xhamat e makinës, teksa makina kishte shpërthyer në flakë. Sipas raportimeve, ai po kthehej për në shtëpi pasi kishte dërguar fëmijët në shkollë. 37-vjeçari ka qenë pjesë e ekipeve si Aston Vila dhe Bolton më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këtë sezon është një lojtar që po spikat me golat e shënuar.

Derbi i “Madoninës” mes Interit dhe Milanit ishte epiqendra e futbollit mbrëmjen e djeshme.

Zhoze Murinjo mund të jetë sërish në telashe për sjelljen e tij në fundin e ndeshjes ÇelsiMançester Junajtid në “Stamford Bridge”.

Gol dhe një asist në transfertën e Minesottas ku nuk duhej gabuar, me  LA Galaxy që triumfuan 3-1.

Luka Modric është shpallur “The Best” nga FIFA dhe UEFA për vitin 2018.

Në fundjavën e futbollit në Kategorinë Superiore, më mbrapa nuk mbeti as stadiumi “Niko Dovana”.

Nga përlotja e Xhixhës për kartonin e kuq, te batuta e Osmanit që shkaktoi ilaritet.

Askush si ai. Kristiano Ronaldo vazhdon të thyejë rekorde të njëpasnjëshme.

Leo Messi ka pësuar një frakturë në kockën e krahut të djathtë dhe do të qëndrojë për 3 javë larg fushave.