Ishte apo jo Kiara, portreti i vajzës që Luizi ka bërë tatuazh në krahun e tij?

Kjo ishte dilema e ditës së sotme për fansat e çiftit dhe jo vetëm.

Komentet ishin të shumta, se tatuazhi nuk i ngjante aspak imazhit të Kiarës, teksa u përmendën edhe emrat e disa prej vajzave të ‘showbiz-it’.

Por këtë mbrëmje, në një postim në Instagram, Luizi duke treguar një gjysmë foto të Kiarës dhe tatuazhit dhe duke falenderuar tatuazhistin ju ka kthyer përgjigje njëherë e mirë të gjithë skeptikëve.