Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës.

Blutë bëjnë me dije se 41-vjeçari kishte thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, dhe ka përndjekur një shtetase.

Njoftimi

Tiranë/Vihen në pranga 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasin L. H., 41 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, dhe ka përndjekur një shtetase.