Dy persona janë konfliktuar në Belsh, ku si pasojë kanë përfundua në spital.

Një 47-vjeçar E.D dhe një 50-vjeçar L.B janë konfliktuar për motive të dobëta, ku më pas kanë përdorur edhe sende të forta. Për shkak të plagëve të marra ata ndodhen nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Të dy janë vënë nën prangat e policisë.