Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është pyetur nga disa tifozë nëse do të firmos me Mbappe dhe Davies në merkaton e verës.

Në një parking, Perez bëri disa foto me tifozë të Real Madridit, dhe një prej tyre i tha atij që të nënshkruajë me Mbappe dhe Davie për sezonin tjetër

“Kush është Davies? Kush është Mbappe”, ishte përgjigjja e Perez.

Mbappe do të largohet nga Paris SG në verë dhe Real Madridi shihet si destinacioni i tij i ardhshëm.