Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e vizitës së Sekretarit Amerikan të Shtetit në Tiranë, Antony Blinken.

“Mirëmëngjes dhe me disa momente në para e prapaskenë me Sekretarin e Shtetit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.