Nga balerinë në prezantuese, sfida e re e bukuroshes së Klan-it!

Postuar: 02/03/2018 - 13:46

Ajo është një nga balerinat më simpatike që ka spikatur me bukurinë e saj.

Por duket se ish-velinën e emisionit Stop dhe balerinën e Albi Nakos, e pret një sfidë e re. Përmes një videoje në rrjete sociale, Alba Hoxha ka lajmëruar se tashmë do të vij në rolin e prezantueses, e pikërisht të prezantuese së motit në Klan. 

“Te dashur miq! Ndjej kenaqesine te ndaj me Ju, angazhimin Tim me te ri televiziv, qe TV Klan me besoi. Do te takohemi bashke çdo dite, ne TV Klan ora 16:00, 20:00 si dhe 23:30 per t'u njohur me te rejat e motit ne vend dhe Europe. Ndjehem shume e bekuar per kete projekt te ri.Shihemi!”, përfundon Alba në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lajmi për largimin e Anjeza Majës nga drejtimi i programit “Në Shtëpinë Tonë”, pas tre sezonesh, bëri dje xhiron e të gjithë portaleve.

Që pas largimit të bujshëm nga “Top Channel”, moderatoren Jonida Shehu e kemi parë të shfaqet rrallë në ekranet tona. 

   Moderatorja  Klea Huta, e cila u bë e njohur si në emisionin “Gjeniu i Vogël”, para pak muajsh lajmëroi se do të do të niste një proje

Këtë radhë raportohet se janë jo pak, por 4 spikerë lajmesh që kanë vendosur të largohen nga "Top"-i.

Pas thashethemeve të shumta për largimin e tij nga “Vizion Plus” për të nisur një aventurë të re në një tjetër televizion gjeneralist, Tu

Një foto e shkrepur gjatë ditës së djeshme të Agron Llakajt, moderatorit, aktorit dhe autorit të “Al Pazar” me Ben Blushin, drejtorin e "

Si njeri i medias, me eksperiencë të gjatë dhe të sukesesshme, Blendi Fevziu e di mirë që kur përflitet shumë për një lajm, e mira do të

Është ndarë nga jeta ditën e enjte (31 maj) spikerja e “Radio Shkodra”, Suzana Dibra në moshën 62-vjeçare.

Ishte 23 maji i vitit 2008 kur themeluesi i Top Channel-it, Dritan Hoxha, humbi jetën tragjikisht në një aksident automobilistik.