Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Kastoria të Greqisë, ku një automjet ka përplasur një ari të egër, 300 kg.

Siç raportojnë mediat greke, shoferi dhe pasagjerët kanë shpëtuar pa u lënduar, ndërsa kafsha ka ngordhur.

Si pasojë e goditjes, makina ka pësuar dëmtime të konsiderueshme.