Një aksident i rëndë është shënuar në Tiranë, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Bëhet me dije se një 39 vjeçar, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Konferenca e Pezës”, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasen 61 vjeçe, e cila është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë më pas, në spital

“Një 39 vjeçar, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Konferenca e Pezës”, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasen 61 vjeçe, e cila është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë më pas, në spital”, njofton policia.