Një aksident i rëndë është shënuar pak minuta më parë në Gjadër të Lezhës.

Sipas informacioneve të para, në aksident janë përfshirë dy automjete.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy shoferët e mjeteve, Hajri Kalaj dhe Shkëlqim Elezi, të cilët janë dërguar për ndihmë në spital.