Rëndohet trafiku në qendër të Kavajës për shkak të një aksidenti automobilistik.

Në lidhje me aksidentin, nuk ka raportime për të lënduar, ndërsa mësohet se drejtuesit e automjeteve janë rezultuar të pastër nga testi i alkoolit.

Policia është duke punuar për zhbllokimin e trafikut dhe pastrimit të zonës.

Sakaq grupi policor është në vendngjarje për te zbardhur shkaqet e aksidentit.