Një aksident në vendin e punës është raportuar ditën e sotme në Tiranë. Paraprakisht bëhet me dije se një 26-vjeçar ka rënë nga lartësia teksa po punonte.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Papa Gjon Pali II”, ku dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi egjiptian A. M., 26 vjeç.

Si pasojë 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.