Njihuni me 29-vjeçaren e virgjër, por shtatzënë

11/02/2018 - 21:52

Një 29-vjeçare e cila  nuk ka qenë asnjëherë e lidhur dhe asnjëherë nuk ka kryer marrëdhënie seksuale po përjeton çastet më të lumtura të jetës së saj pasi është shtatzënë, edhe pse e virgjër.

Lauren, nga Manitoba e Kanadasë e ritur në një komunitet jashtëzakonisht fetar, thotë se mbeti shtatzënë falë një dhuruesi të spermës dhe tani po pret fëmijën e saj të parë, që pritet të vijë në jetë në muajin qershor.

Ajo parashikon që të jetë një mama e virgjër, duke kundërshtuar kështu këshillat e familjarëve dhe miqve të saj.

Për shkak të një çrregullimi, 29-vjeçarja përjetoi pubertetin shumë më vonë se sa moshatarët e saj. Kjo gjë ndikoi edhe në faktin që ajo të mos kishte asnjë lidhje dhe të mos kryente marrëdhënie seksuale asnjëherë.

Lauren shpenzoi mijëra Dollarë për të gjetur një dhurues sperme që të bëhej nënë, edhe pse asnjëherë nuk kishte bërë seks.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Miliarderi i rrëmbyer i Tanzanisë, Mohammed Dewji, është liruar vetëm 10 ditë pasi u kap nga njerëz të armatosur në qytetin e Dar es Sala

Britanikët, që janë të frikësuar nga një jetë jashtë Europës, do të mblidhen nga të gjithë cepat e vendit në Londër, në përpjekje për të

Tarifat e vendosura nga presidenti amerikan Donald Trump kanë ngadalësuar rritjen ekonomike të Kinës.

Më shumë se 60 persona humbën jetën dhe mbi 100 të tjerë mbetën të plagosur në Indi, pasi një tren mori përpara turmën e njerëzve.

Qeveria e qendrës së djathtë në Australi mund të humbas shumicën në Parlament pasi një votim i hershëm shfaqi votuesit duke dezertuar nga

Në javët e ardhshme do të merret vendimi se cilët do të jenë kandidatët kryesorë të familjeve partiake evropiane për zgjedhjet për Evropë

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ka lavdëruar një kongresmen republikan që sulmoi fizikisht një gazetar vitin e kaluar, duke iu referu

Të paktën 50 persona kanë humbur jetën, pasi janë përplasur nga një tren teksa me qindra ishin mbledhur mbi shina për të ndjekur një fest

Banorët në Skoci janë paralajmëruar nga autoritetet që të qëndrojnë vigjilentë dhe të bëjnë kujdes nga pantera e zeza.

Bashkimi Europian tha se është i gatshëm të zgjasë periudhën e tranzicionit pas “Brexit”-it, nëse Britania e Madhe e do këtë.