Capital T zbulon klipin që nuk do ta xhironte përsëri: Ishte çmenduri

19/09/2019 - 13:45

Këngëtari i njohur Capital T ka zbuluar disa nga detajet rreth projektit “Lejla” në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe 2Po2. 

Hitin e 3 viteve më parë asnjërit prej artistëve nuk u shkon ndërmend ta xhirojnë videoklipin e këngës përsëri. Capital T shprehet në një intervistë ekskluzive për ‘ABI Backstage’ se klipi i hitit “Lejla” është padyshim më i çmenduri që ka bërë ndonjëherë.

“Te bashkëpunimi me Elvanën, menduam të bënim diçka të çmendur të tre. Nuk e besoj se do të rrezikonte ndonjë aq sa rrezikuam ne. Pjesa ime ishte komplet mbi helikopter, pa asnjë mjet sigurie, unë rrija në dritare, ndërsa kamerat filmonin nga poshtë dhe bëmë 2-3 herë. Kurse Elvana ishte më shumë në rrezik. Ishte sipër trenit, me taka dhe askund e lidhur. Kur kujtoj sot skenën kur treni kalon në urë dhe poshtë është humnerë, e kam diskutuar dhe me Elvanën, s’do ta kishim bërë kurrë”.

Kujtojmë se këngëtari po përgatitet për koncertin e madh ‘Time Capsule’ në sheshin “Nënë Tereza” i cili u shty për shkak të kushteve atmosferike.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.