Jennifer Lopez godet Muhammed Ali

25/03/2013 - 14:46

Legjenda e boksit, Muhammed Ali është “goditur” nga këngëtarja Jennifer Lopez.

Fotografia e publikuar nga The Sun, paraqet legjendën e boksit dhe këngëtaren, mjaft të afërt për njëri-tjetrin.

Muhammed Ali, 71 vjeç i cili vuan nga sëmundja e Parkinsonit, ka pranuar një çmim për vepër jetësore, çmim të cilin ia ka ndarë legjenda tjetër, por e komedisë, Steve Martin.

E në mbrëmjen e organizuar me këtë rast, duket se më së miri ka kaluar këngëtarja 43 vjeçare, J-Lo. 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.