Para se të martohej me Mozzik, Loredana e lidhur me reperin e famshëm

15/05/2019 - 17:12

Akuzat për mashtrimin e një çifti zvicerian, e kanë kthyer reperen Loredana Zefi në qendër të vëmendes së mediave kohët e fundit. Ndërkohë që ende po hetohet, mediat zvicerane kanë shkruar shumë për këngëtaren shqiptare duke zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj.

Së fundmi, mediat e huaja kanë zbuluar se Loredana përpara se të martohej me Mozzik ka qenë e lidhur me një ndër reperët më të njohur në Zvicër, shkruan gazeta Express.

Thuhet se ajo dhe Shindy dikur kanë pasur një histori dashurie e cila kurrë nuk u bë publike. Shindy është momentalisht një ndër reperët më të dëgjuar në gjermani dhe gjithashtu ai dhe Loredana janë dy prej këngëtarëve më të pëlqyer nga fansat e huaj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Festa e madhe e Digitalb vazhdoi më orë të tëra pak ditë më parë në sheshin “Skënderbej”, duke u mbyllur pas mesnate.

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës dis

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.

Prej disa ditësh qarkullojnë lajme në portale se sopranoja e famshme Inva Mula është ndarë nga bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani.