Zgjedhin të njëjtën ngjyrë në dasmën e Sarës dhe Ledionit (FOTO)

13/08/2018 - 22:01

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin? Problemi "shtohet", kur je personazh i njohur publik dhe të duhet të shkosh në një dasmë të përmasave të mëdha, si ajo e Ledionit dhe Sarës. Çifti i famshëm kanë realizuar në liqenin Como në Itali një dasmë përrallore që do të mbahen mend gjatë nga ata, por edhe të ftuarit që ishin prezent në këtë ditë të rëndësishme për çiftin.

Disa personazhe të njohur publikë ishin pjesë e dasmës së vitit. Sigurisht që vëmendja është përqëndruar tek vajzat, të cilat i kushtojnë më shumë rëndësi pamjes së jashtme. Nuk e dimë nëse e keni vënë re edhe ju, por në dasmën e Ledionit dhe Sarës të ftuarat vajza, kishin zgjedhur kryesisht një ngjyrë; të kuqen. Kjo ngjyrë nuk del asnjëherë nga moda dhe kur ka evenimente të tilla është gjithmonë "IN". Në modele të ndryshme, por që i bashkon e njëjta ngjyrë, këto vajza të njohura shqiptare duket sikur e kanë bërë më fjalë me njëra-tjetrën për t'u veshur me të njëjtën ngjyrë, pasi ato kanë bërë të njëjtën zgjedhje. Sa bukur që duken Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Alketa Vejsiu, Amarda Toska dhe Luana Vjollca!/Class

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo detaj i paraqitjes së një personazhi të njohur për publikun ka rëndësi dhe kështu ishte dhe rikthimi i Elvana Gjatës pas kaq shumë ko

Sot ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të pëlqyer në botë. Por kush e zbuloi talentin e Dua Lipës?

Para disa ditësh këngëtarja dhe aktorja Lady Gaga ka shpërndarë me fansat e saj foton e tatuazhit të saj më të fundit në krah.

DJ i famshëm Diplo ka një miqësi të veçantë me dy këngëtaret nga Kosova, Dua Lipa dhe Era Istrefi.

Aktorja e njohur e “Portokalli” Delinda Disha, i ka bërë thirrje Bashkisë së Tiranës që të vërë një tjetër drejtues në krye të Teatrit Ek

Suksesi i padiskutuar i këngëtares së famshme me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka tërhequr vëmendjen e "The Sun".

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi mori vëmendjen e të gjithë mediave para disa muajve kur një fanse e tij publikoi imazhe me të.

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.