Horoskopi, 1 shtator 2015

31/08/2015 - 23:04

Horoskopi, 1 shtator 2015

Dashi

Sot nuk do jeni entuziaste ne dashuri, nuk do keni besim dhe aspak kurajo. Kujdes, mundohuni te ndryshoni sepse nëse qëndroni ne vend kjo gjendje do te vazhdoje. Edhe beqaret duhet te ndryshojnë rutinën dhe te kërkojnë me te mirën për ta. Ne jetën profesionale duhet te Beni patjetër një pushim qe te keni energji për te vazhduar me tej.

Demi

Do jete një dite shume aktive për ju si ne dashuri edhe ne pune. Do te kaloni momente te këndshme me partnerin. Beqaret do te kenë fat, por duhet te mos nxitohen. Mundohuni te kujdeseni pak me shume për shëndetin. Ruajeni energjinë për gjithë javën sepse do ju duhet. Uleni edhe ritmin e punës. Java qe vjen pritet te ketë probleme.

Binjaket

Do kaloni momente romantike sot me te dashurin e zemrës dhe kjo do ju afroje me shume me te. Për beqaret do te ndodhin disa ndryshime ne jetën sentimentale, por duhet te jeni te duruar. Planetët do ju ndihmojnë t’i shihni gjërat me qarte. Ne pune do ju provokojnë, por ju nuk do bini pre e tyre. Ruani gjakftohtësinë dhe tregohuni indiferente.

Gaforrja

Sot do ndihmoni një mik qe ka nevoje për ju, por gjithsesi do gjeni edhe pak kohe për te zgjidhur një problem tuajin me partnerin. Beqaret nuk do kenë shume fat sot. Ne pune do jete një dite e rëndësishme. Duhet te jeni shume te vendosur dhe do ja dilni mbanë. Mundohuni te mos provokoni keqkuptime me koleget sepse ata mund t’ju prishin pune.

Luani

Sot do jete një dite e mbushur me energji. Kujdes, ne dashuri mos merrni vendime për te cilat nesër do pendoheni. Tregohuni me te duruar dhe çdo gjë do te shkoje si dëshironi ju. Beqaret duhet te hidhen ne “sulm”. Ne pune do hidhni hapa galoponte dhe kjo do ju beje te ndjeheni mjaft mire. Mundohuni te qëndroni edhe pak me shume pranë personave tuaj te dashur.

Virgjeresha

Sot priten çaste romantike, thjesht ju duhet te jeni te gatshëm t’i shfrytëzoni deri ne fund ato. Do jete një dite shume e veçante edhe për beqaret. Ne pune do te realizoni projekte te reja, por do jeni pak nervoze. Keni shume dhunti dhe talent dhe do arrini suksese te mëdha. Kjo do ju beje te ndjeheni mjaft mire dhe do doni te festoni.

Peshorja

Nëse doni te bëni një deklarate dashurie duhet te zgjidhni fjalët dhe te gjeni mënyrën e duhur. Tregohuni diplomate dhe zgjidhni momentin me te përshtatshëm. Për ju beqare do ketë takime shume interesante. Përfitoni! Ne pune do jeni shume te ngarkuar dhe nuk do keni kohe fare për te bere ndonjë pushim. Kujdes, mos harroni qe keni lënë një takim te rëndësishëm.

Akrepi

Sot do keni disa probleme ne jetën sentimentale dhe një mik i ngushte do ju ndihmoje. Kujtohuni gjithmonë për këtë sepse një dite edhe ai do ketë nevoje për ju. Beqaret duhet te bëjnë kujdes me atë person qe do takojnë, nuk është ashtu siç duket. Ne pune jeni gati te përfundoni një projekt. Pak me shume kreativitet dhe imagjinate dhe çdo gjë zgjidhet.

Shigjetari

Duhet te bëni kujdes sot me fjalët qe do thoni. Ato mund ta lëndojnë partnerin(en) dhe gjithë ambienti te prishet. Flisni me takt. Për beqaret do jete një dite e mire, por nuk do gjeni atë qe po kërkoni. Ne profesion do keni shume sukses. Pritet një e ardhme shume e mire dhe me shume fat. Përfitoni për te përmirësuar edhe gjendjen tuaj ekonomike.

Bricjapi

Dashuria nuk do te shkoje mire sot. Do keni disa konflikte me partnerin/en. Mos i lini gjerat te përkeqësohen edhe me shume sepse mund te ndodhe ajo qe ju nuk e dëshironi. Edhe për beqaret nuk është dita e duhur për te filluar një lidhje. Ne pune do ju jepet një mundësi shume e mire qe nuk duhet ta humbisni. Shprehini ato qe mendoni.

Ujori

Planetët do ju mbështesin sot ne planin sentimental. Do jete një dite e gëzuar dhe plot emocione. Përfitoni sa me shume! Beqaret do te takojnë dike shume interesant dhe do mendojnë te fillojnë një lidhje me serioze. Ne pune keni ide shume te qarta dhe kjo ju ndihmon mjaft. Do keni arritje te mëdha dhe do merrni përgëzime.

Peshqit

Ne dashuri e keni te qarte se cila është me e mira për ju. Do mundoheni te krijoni mjedisin e përshtatshëm për t’ia kaluar mire me partnerin/en. Për beqaret ka ardhur dita te dashuroni sa me shume. Disa mund te mendojnë te martohen apo te rimartohen. Ne pune do jeni plot energji pozitive dhe do realizoni te gjitha projektet qe keni menduar.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: