Horoskopi Ditor

Horoskopi, 26 qershor 2017

Dashi: 

   Ditë shumë pozitive, gjatë së cilës ndonjë grindje e vogël me partnerin nuk do t’ju shqetëspjë aspak. Kujdes mos u shpërqëndroni! Beqarët do të kenë njohje të reja dhe mund të fillojnë të dalin me dikë. Mos merrni iniciativa nëse nuk është e domosdoshme, lërini gjërat të rrjedhin në rrugën e tyre dhe shumë shpejt do të shikoni rezultatet. 

Demi: 

   Jeni shumë joshës dhe mund të bëni për vete personin që doni pa u sforcuar aspak.Bëni kujdes, me ndjenjat nuk bëhet shaka! Beqarët do të kenë alternativa të ndryshme për të kaluar ditën me qetësi në shoqërinë e miqve. Jini optimist dhe largpamës dhe shumë shpejt do të merrni lajme pozitive për karrierën tuaj. 

Binjakët: 

   Jeni akoma në një fazë ku mbizotërojnë grindjet dhe diskutimet. Kur gjithçka dukej sikur kishte kaluar, problemet me partnerin do të rishfaqen. Venusi mbron beqarët dhe zbut sulmet e xhelozisë. Në punë përpiquni të ruani raporte të mira me kolegët. 

Gaforrja: 

   Prezenca e Venusit në shenjë do t’ju japë shumë kënaqësi. Është një periudhë e artë për jetën erotike, fantazia juaj sot do të jetë shumë e ndezur. Beqarët do të jenë kapriçozë dhe do të hidhen në kërkim të aventurave të reja. Do të keni më shumë punë se zakonisht dhe do të mund të nxirrni në pah cilësitë tuaja. 

Luani: 

   Ditë e mirë nga pikëpamja sentimentale, do të ndiheni mirë dhe më të afrueshëm. Mahniteni partnerin/en me ndonjë surprizë. Sukses i madh për beqarët të cilët do të admirohen me look-un e tyre të ri. Ndiqni instiktin kur merrni vendime dhe do të evitoni të papriturat. Përpiquni të jepni maksimunin në punë.

Virgjëresha: 

   Nëse jeni në çift do të jetoni momente të mëdha pasioni me partnerin/en. Sot sjellja e një personi të njohur do t’ju vërë në siklet. Zemrat e vetmuara mund të marrin një ftesë për darkë që do t’i gëzojë shumë. Sot mund të zgjidhni një problem të rëndësishëm në punë falë ndërhyrjes së një personi ekspert. Vlerësojeni gjestin e tij/saj. 

Peshorja: 

   Në dashuri kurioziteti dhe dëshira për të mësuar gjëra të reja do të jenë në maksimum. Do të jeni të parezistueshëm dhe me partnerin/en do të jetoni emocione të shkëlqyera. Sot do të jetë momenti i duhur për beqarët që duan të zbulojnë se çfarë i pret në dashuri. Aktivitetet në punë do të jenë të mira, por duhet të përqëndroheni për të qenë më produktivë.   

Akrepi: 

   Në dashuri do t’ju mungojë harmonia, ndërsa Venusi kundër në shenjë do të shqetësojë raportin tuaj. Yjet sot do të jenë favorizuese për beqarët që do të jenë entuziastë dhe do të kenë dëshirë të argëtohen. Ndonjë e re do të sjellë perspektiva për ndryshime. Rastet për të ndërmarrë iniciativa të reja nuk do të mungojnë. 

Shigjetari: 

   Për shkak të disa tranziteve negative, humori juaj nuk është ndër më të mirët. Dyshimet bëhen më të forta dhe kjo me siguri nuk e përmirëson raportin në çift. Venusi ndez një dritë të re për beqarët. Në punë do t’ju paraqiten raste të reja. 

Bricjapi: 

   Sot Venusi do të jetë nga ana juaj për të ngadalësuar tensionet në çift. Do të jetoni një ditë të pasur me emocione. Beqarët do të angazhohen me një të njohur të ri. Mbahuni fort nëse dikush në punë ju provokon, përgjigjuni me ironi. Mos e ndani shikimin nga objektivat tuaja. 

Ujori: 

   Jupiteri do të ngrohë marrëdhënien tuaj në çift.  Moment i shkëlqyer për të planifikuar pushimet. Beqarët do të kalojnë ndonjë çast nervozizmi falë afërsisë me personat e dashur. Në punë jini më të durueshëm dhe do të merrni përgjigjet që prisni. 

Peshqit: 

   Dorëzojuni gëzimeve të dashurisë. Mirëkuptimi me partnerin/en është perfekt. Për beqarët një miqësi mund të shndërrohet në diçka më shumë. Saturni në shenjë ju pengon dhe sjell ulje-ngritje në punë. Mbahuni fort dhe mos hiqni dorë! 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: