Njihuni me parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit për ditën e premte, 12 nëntor.

Dashi: Në apektin e dashurisë ka lajme të mira, mund ti përballoni diskutimet pa probleme. Në punë më mirë bëni kujdes dhe mos e teproni!

Demi: Në dashuri mëngjesi do të nisë i stresuar, por krahasuar me dy ditët e fundit është më mirë. Në punë është shumë e rëndësishme që këto ditë të shmangni përballjet.

Binjakët: Në dashuri sot Hëna bëhet e kundërt, asgjë serioze por duhet të përpiqeni të shmangni polemikat deri të dielën. Në punë nëse ju ftojnë të bëni diçka të re, nuk keni pse të thoni jo, por bëni kujdes të mos e teproni për të paktën tre ditë.

Gaforrja: Në dashuri pavarësisht Venusit përballë, këtë fundjavë mund të zgjidhni disa keqkuptime. Në punë, disa sakrifica ishin shumë të rënda, do të kaloni një ditë përgjithësisht interesante.

Luani: Në dashuri, Hëna nuk është më e kundër jush dhe kjo pritet që të sjellë një fundjavë pozitive. Në punë është periudha e duhur për t’u përfshirë, nëse keni projekte mund të merrni oferta.

Virgjëresha: Në dashuri sot gjithçka do jetë negative për shkak të Hënës së kundërt. Në punë mendoni se nuk keni bërë mjaftueshëm, emocione të çuditshme për një të premte për të jetuar me filozofinë.

Peshorja: Në dashuri, nëse jeni një çift i konsoliduar mund të gjeni një marrëveshje të mirë vetëm nëse njëri nga të dy pranon gabimete tij. Në punë ka mundësi të rikuperoni një marrëveshje.

Akrepi: Në dashuri janë më të favorizuar ata që kanë kaluar një periudhë të gjatë vetëm. Në punë nëse duhet të bëni një kërkesë mendojeni, do të merrni këshilla këtë fundjavë.

Shigjetari: Në dashuri shmangni njerëzit që kanë qenë burim shqetësimi ditët e fundit. Ata që punojnë me kohë të pjesshme nuk kanë një vizion të mirë për të ardhmen.

Bricjapi: Në dashuri Hëna është e favorshme, Venusi ka nisur një tranzit që do të jetë i qëndrueshëm në shenjën tuaj. Në punë, lidhuni me njerëz që mund t’ju ndihmojnë në të ardhmen.

Ujori: Në dashuri, mërkuri që është në anën e kundërt do të thotë se disa çifte debatojnë për arsye parash ose për punën e njërit prej të dyve. Në punë duket se jeni pak i lodhur, duhet të pushoni më shumë.
Peshqit: Në dashuri mes ditës së sotme dhe të dielës ka diçka më shumë se keni ndjerë derimë tani, emocione që kthehen. Në punë, të rinjtë nuk mund të presin fitime të menjëhershme.