Njihuni me parashikimin e yjeve për të gjitha shenjat për ditën e premte, 19 Nëntor. 

Dashi

Nëse po kaloni një krizë në historinë tuaj të dashurisë, bëni kujdes. Edhe në punë do të përballeni me momente plot me tension, por mos e humbisni durimin.

Demi

Po vjen një fundjavë shumë e bukur për ju, ndaj mos e humbisni. Në punë, është një kohë e shkëlqyer për të menduar për një planifikim më të madh.

Binjakët

Nëse keni diçka për të sqaruar me partnerin, mos e shtyni, sot është dita e duhur për të folur për gjithçka që ju shqetëson. Në punë, mund të jetë e nevojshme të zgjidhni një çështje të rëndësishme.

Gaforrja

Sot është një ditë ku do të jeni konfuzë për ndjenjat tuaja. Nga ana tjetër, duhet të filloni të planifikoni të ardhmen tuaj duke nisur nga karriera dhe puna që doni të bëni.

Luani

Falë ndikimit pozitiv të hënës, do të përjetoni emocione shumë të bukura. Ndërsa në punë, edhe nëse do të keni disa shqetësime të vogla, në fund do të dilni fitues.

Virgjëresha

Këto janë ditë të rëndësishme për ndjenjat, ndaj jini të vendosur. Edhe në punë, kjo periudhë e muajit është e dobishme për zhvillimin e projekteve të reja.

Peshorja

Mund të ketë pasur luhatje në historinë tuaj të dashurisë, që me shumë mundësi vjen nga distanca e partnerit/partneres. Ndërsa në punë, prisni edhe pak se do të merrni shpërblime.

Akrepi

Këtë fundjavë duhet të relaksoheni dhe të planifikoni diçka të këndshme për partnerin. Ndërsa në punë, bëni kujdes në marrëdhëniet që mund të kalojnë në çështje personale.

Shigjetari

Dita e sotme nuk do të jetë e lehtë për ndjenjat tuaja pasi ju duket sikur partneri/partnerja është i/e ftohtë ndaj jush. Në punë, nëse keni diskutime apo përplasje me drejtuesit, diskutojini pas datës 24 të këtij muaji.

Bricjapi

Në dashuri ndiheni plot energji dhe dita e sotme do ju sjellë në mendje që të filloni të përjetoni gjëra që ju japin shumë emocione. Në punë ruani vendosmërinë dhe pozitivitetin që ju dallon.

Ujori

Falë ndikimit pozitiv të Hënës, do ia dilni të lini pas cdo zënkë në dashuri. Në punë, nuk ka ndonjë lajm të veçantë, por do të jetë një ditë që vijon e qetë.

Peshqit

Fundjava do të ketë diskutime, por kini kujdes mos të nxisni debate të kota. Ndërsa në punë, nëse duhet të bëni një kërkesë, rekomandohet ta paraqisni duke filluar nga data 22.