Njihuni me parashikimin për të gjitha shenjat për datën 23 Nëntor, e martë.

Dashi: Në dashuri ka më shumë mundësi të mirë. Në punë mos u dorëzoni, lajmet janë gati për të mbërritur.

Demi: Në dashuri jeni mjaft të acaruar, përpiquni të relaksoheni. Në punë, nga ana tjetër, mos bëni hapin më të gjatë pasi nuk është periudha ideale.

Binjakët: Nëse keni përjetuar një krizë në dashuri, ju rekomandoj të keni kujdes. Nga ana tjetër në punë, përpiquni të bëni bilanc të situatës.

Gaforrja: Në dashuri po mendoni t’i jepni vetes një pauzë për të reflektuar. Ka pak tension në punë, diçka e re për djemtë e rinj.

Luani: Qielli i bukur për zemrat e vetmuara. Në punë, megjithatë, mos jini shumë kërkues, askush nuk e vë në dyshim vlerën tuaj.

Virgjëresha: Mos i kushtoni pak rëndësi partnerit tuaj për çështje që lidhen me punën. Në aspektin profesional, lajmet e mira vijnë për të rinjtë.

Peshorja: Në dashuri mund të ketë shumë diskutime, ju rekomandoj kujdes. Nga ana tjetër, në punë, merrni parasysh mirë zgjedhjet tuaja dhe mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm.

Akrepi: Në dashuri mëngjesi do të ketë një mundësi më të mirë sesa mbrëmja që ka kaluar. Në punë kushtojini më shumë rëndësi shpenzimeve.

Shigjetari: Takimi i favorshëm mes Hënës dhe Diellit nesër, situatë pozitive astrologjike. Në punë, nëse duhet të diskutoni për projekte, mos e shtyni.

Bricjapi: Rimëkëmbja në ndjenja, Hëna është në aspekt të mirë. Në punë, nga ana tjetër, ju pëlqen të keni kontroll, por kjo vjen me përgjegjësi.

Ujori: Ditë pozitive në përgjithësi për aspektin e ndjenjave.  Mirë do të ishte që në punë të dëgjoni edhe mendimet e të tjerëve.

Peshqit: Në dashuri, nëse jeni beqar duhet të zgjeroni horizontet tuaja. Në punë, megjithatë, mos u mërzitni, mundësitë për të vërtetuar vlerën tuaj nuk do të mungojnë.