Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka ka rezultuar pozitiv me COVID-19. News 24 bën me dije se Jaka është shtruar në spitalin infektiv paraditen e ditës së djeshme.

Jaka ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit dhe gjendja e tij është e qëndrueshme. /BW