Një konflikt ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa personave në Vlorë.

Dyshohet se një person ka ngacmuar një 16-vjeçare dhe për pasojë familjarët janë konfliktuar.

Ende nuk dihen detaje nga kjo ngjarje, por pas konfiktit në zonë ka mbërritur policia dhe ka shoqëruar një person për ta marrë në pyetje.