Gjendet i vdekur një 53-vjeçar (EMRI)

19/08/2019 - 09:53

Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. 

Mësohet se viktimë është Besnik Tabaku, i cili është larguar ditën e djeshme nga banesa dhe familjarët nuk dinin gjë për fatin e tij.

Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për rastin.

Nga burimet zyrtare bëhet me dije se në trupin e 53-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, çka dyshohet se vdekja mund të ketë ndodhur për shkaqe natyrale.

Kanë qenë vetë familjarët, të cilët i janë drejtuar për ndihmë policisë, por për fat të keq 53-vjeçari u gjet sot pa shenja jete në vendin e quajtur Çekrez.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën "London", në Kamzë.

Një operacion antidrogë ka çuar në pranga 7 persona, ndërsa është sekuestruar 60 kg kanabis në formë çokollate.

Një shqiptar nga Malisheva e Kosovës është vrarë në Bergamo dhe më pas është hedhur në kanal për të zhdukur gjurmët, por ngjarja është zb

Një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit është përfshirë nga flakët. 

Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohej se ishte pjesë i një organizate kriminale ndërkombëtare.

Një person dyshohet se është marrë peng në Kamëz gjatë një konflikti të çastit mes disa personave.

Policia e Vlorës ka ndaluar një grup relativisht të madh refugjatësh.

Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga policia britanike për vrasjen e një ish-snajperisti kurd, t

Në orën 23:30 të mbrëmjes së djeshme disa persona të maskuar kanë hyrë me forcë në banesën e shtetasit F.G në fshatin Marinaj të Librazhd

Prokuroria shqiptare i kthen pronarit jahtin e mbetur në ujërat shqiptare pas zhdukjes së kapitenit turk Sezgin Yavuz, në fund të verës n