Përplaset me murin dhe me pemën, makina përmbyset. Një i plagosur

10/07/2019 - 23:06

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje, ku një automjet tip “Fiat” është përplasur me një mur buzë rrugës.

Pasi është përplasur me murin, makina ka vijuar duke u rrotulluar dhe eshte përplasur me një pemë para se të përfundonte me rrota në ajër. Mësohet se i plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Lushnjes.

Nga keqyrja paraprake nga vendngjarja, dyshohet se shkak i këtij aksidenti të ketë qenë një manovër e gabuar parakalimi e shoferit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Përfundon aventura e dy të arratisurve shqiptarë nga burgu i Cassandras në Halkidhiki.

Shërbimi Policor grek ka arritur të shkatërrojë një bandë të shqiptarëve që ka kryer një sërë vjedhjesh nëpër shtëpitë e banorëve në Myko

Shërbimet e Postës së Policisë Manëz, falë informacionit të qytetarëve dhe reagimit në kohë, kanë bërë të mundur kapjen dhe ar

Një shqiptar është vënë në pranga në Riccione, Itali. Arrestimi i 25-vjeçarit me inicialet O.

Nga kërkimet e pandërprera të Policisë, orët e para të mëngjesit, është gjetur i mbytur autori i dyshuar i vrasjes së bashkësh

Pasditen e sotme, në rrugën “Komuna e Parisit”, një shtetase e moshuar rreth 85 vjeçe, është rrëzuar vetë në rrugë.

Pasditen e sotme, 36-vjeçarja Hazbije Kuka u qëllua thikë nga bashkëshorti i saj Ardiani dhe humbi jetën, ndërkohë që autori i krimit u l

Pasditen e sotme, 36-vjeçarja Hazbije Kuka u qëllua thikë nga bashkëshorti i saj Ardiani dhe humbi jetën, ndërkohë që autori i krimit u l

Një 73-vjeçar nga Vlora është arrestuar ditën e sotme në Tiranë nën akuzën për kryerjen e veprave të turpshme në publik.