3 peshkaqenë shumë pranë bregut, panik mes pushuesve (VIDEO)

Postuar: 19/06/2018 - 21:43

   Një video që është bërë virale në rrjet tregon një peshkaqen shumë pranë bregut të detit në Salento, në plazhin San Foca, që ndodhet pranë plazhit shumë të populluar Torre dell’Osso.

Pushuesit kanë mbetur të habitur, ndërsa shihnin nga bregu 3 peshkaqenët që shfaqeshin në det.

Prania e tyre ngjalli panuk tek plazhistët, që njoftuan autoritetet italiane. Këto të fundit do të mbajnë nën monitorim zonën në ditët e ardhshme.

Shihni videon e publikuar nga Il Messaggero.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Sërish dhunë mes çifteve të famshme.

Zbulohen emrat e të zgjedhurve të kryeministrit Edi Rama në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve "Air Albania".

Belen Roka është bërë objekt i mediave rozë, që lidhen me sportin në Spanjë.

Një baba iranian është akuzuar se ka dërguar vajzën e tij të bëjë testin e virgjërisë pasi zbuloi se ajo kishte një të dashur sekret.

Një pakujdesi e pilotëve ka shkaktuar lëndimin e më shumë se 30 pasagjerëve indianë.

Një grua ishte duke pastruar dhomën e vajzës së saj, kur u tmerrua nga ajo çfarë pa poshtë krevatit.

Një kirurg kalifornian dhe e dashura e tij janë vënë nën akuzë për drogimin dhe sulmin seksual ndaj dy grave, ndërsa autoritetet thonë se

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikan

   Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabis.

   Të përjetësuar në mermer, gangesterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”…