Aksidenti i çuditshëm, e reja humb jetën tragjikisht kur po paguante parkimin

20/01/2021 - 20:18

23-vjeçarja Victoria Strauss ka vdekur në një aksident të frikshëm në Ohio, të SHBA, teksa tentonte të paguante parkimin me kartën e saj.

Vajzës i ra karta në tokë dhe u zgjat për ta kapur nga makina e saj, por padashje shkeli pedalin e gazit dhe makina beri përpara. E reja u përplas me kioskën e parkingut, me kokën të bllokuar mes derës dhe makinës.

Në pamjet e kamerave të sigurisë shihet e gjithë ngjarja tragjike që nga momenti kur vajza që po dilte nga parkimi lëshon kartën përtokë, duke u përpjekur të paguante te makineria.

Policia e qytezës Columbus tha se aksidenti ndodhi mbrëmjen e të hënës dhe policia ishte njoftuar vetëm mëngjesin e ditës së nesërme, kur u zbulua nga roja e parkingut. Policia tha se Strauss u shpall e vdekur në vendngjarje dhe asnjë njeri tjetër nuk është përfshirë në aksident.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një turisteje i ka buzëqeshur fati teksa ka qenë duke pritur avionin.

Ndikimi që kanë pasur kufizimet tek të moshuarit ka luajtur një rol pengues në jetën e tyre normale për shkak edhe të brishtësisë fizike

Wanda provokoi edhe një herë ndjekësit me foto nga shtrati.

Mjegulla ka “pushtuar” Durrësin mbrëmjen e sotme.

“E dimë të gjithë si është shtypi britanik dhe ishte pikërisht ai që po shkatërronte shëndetin tim mendor.

Ndër pyetjet e shumta që na mundojnë lidhur me pandeminë Covid-19, nisur nga “kur do të mbarojë e gjitha kjo situatë” apo “edhe për sa ko

1. Ju nuk mund ta llogaritni saktë dritaren tuaj pjellore.

Një e moshuar nga Çekia po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, Elisabeth ka mbajur një fjalim të rrallë mbi vaksinimin ndaj Covid-19, duke sugjeruar se është egoi

Sonda e Nasës, Perserverance do të nisë kërkimet për shenja jete të mëhershme në Mars, por zbulimi më i ri duket sikur mbështet idenë edh