Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga bashkëshorti

01/07/2020 - 21:46

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke.

Ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe herë pas here marrin vëmendjen e të gjithëve me postimet që bëjnë. Por së fundmi, Almeda dhe aktori i famshëm turk po komentohen për një dhuratë luksoze.

Mediat turke kanë bërë të ditur se aktori ka bërë disa blerje të fuqishme së fundmi, duke i bërë edhe një dhuratë shumë të shtrenjtë bashkëshortes bukuroshe, Almeda.

Mësohet se Tolga ka shpenzuar rreth 3 milion lira turke për dy makina xhip të modelit të fundit. Njërën prej tyre, e cila kushton 1 milion e 700 lira turke, ai ia ka bërë dhuratë partneres.

Për më tepër, targat e makinës janë të personalizuara pasi mbajnë tre shkronjat e tyre, Tolgës, Almedës dhe të birit Efehan.

Në mediat turke ka qarkulluar një foto e makinës ku duket pjesërisht targa.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lucky Kelsall, 37 vjeçe, i bëri një premtim burrit të saj që ishte në prag të vdekjes, se me të do të bënte një djalë.

Sipas astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tjetrin, keshtu qe k

Vetëm pak kohë më parë, moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë

Dwayne “The Rock” Johnson u emërua aktori më i paguar, për të dytin vit me radhë, shkruan revista Forbes.

Rita Ora ka qenë kryefjalë e statuseve në Twitter për ditë me radhë, pasi 29 vjeçarja është akuzuar për “përvetësim kulturor” dhe “blackf

Fotoja familjare për 70-vjetorin e Princit të Uellsit me familjen e tij ka qenë një makth i vërtetë.

Këngëtari me famë botërore Ed Sheeran na la të kuptojmë se së shpejti, ai dhe bashkëshortja e tij, Cherry Seaborn, do të bëhen prindër pë

Manjati i teknologjisë John McAfee, është arrestuar nga policia norvegjeze pasi në vend të maskës anti-Covid kishte vendosur mbathje femr

Albert Ndreu, shqiptari që jeton në Sheffield të Britanisë së Madhe, i vendosi zjarrin banesës së tij, teksa po mundohej që t'i propozont

Sipas astrologjisë, meshkujt që i përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës.