Aktori i njohur Arben Derhemi duket në një video që qarkullon ditën e sotme në rrjet duke ironizuar vëllezërit Veshaj.

Ky akt i aktorit erdhi menjëherë pas reagimit të Romeo Veshajt pas suprizës së vëllait të tij binjak Donaldit, i cili nga helikopteri hodhi karafila në shtëpinë e BBV3 në mbështetje të vëllait të tij.

Reagimi i Romeos ishte shumë emocional dhe nga disa komentues në rrjetet sociale është cilësuar si qesharak dhe i ekzagjeruar.

I këtij mendimi mesa duket është edhe aktori i njohur Derhemi…

@eida190 Si e komentoni😉#romeoveshaj#tall#arbenderhemi#romeoheidi#lol#viral #donaldveshaj#bigbrothervipalbania #fyyy#surprize #ironi #flori#shqipe #bbvipalbania ♬ original sound – Eida19.Ro