Brenda festës magjike të ditëlindjes të Khloe Kardashian (FOTO)

30/06/2020 - 22:24

Khloe Kardashian ka festuar 36-vjetorin e lindjes me një super festë. Edhe pse në kohë pandemie, ylli i “Keeping Up with the Kardashians” nuk mund ta linte që dita e saj speciale të kalonte pa një festë plot magji.

Në profilin e saj në “Instagram”, Khloe ka ndarë me ndjekësit momentet magjike nga festa ku mbizotëronte ngjyra rozë. E duhet pranuar se pamjet duken si në përrallë.

Ajo që bie në sy ishte se për të gjithë të ftuarit ishin përgatitur maska për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, të cilat ishin me fytyrën e vajzës së ditëlindjes.

Të gjitha detajet ishin përgatitur me kujdes të veçantë dhe ambienti rrethohej nga tollumbace e trëndafila të panumërt.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

A jeni ndier ndonjëherë të lodhur menjëherë pasi zgjoheni dhe keni ndjesinë sikur të keni qenë në këmbë gjatë gjithë natës?

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, ndryshe nga herët e tjera, ka rrëfyer në TV një profil tjetër, atë të jetës së tij personale, karrierë

Planeti 9 mund të jetë një vrimë e zezë. Dy astronomë të Harvardit kanë propozuar një teknikë për ta zbuluar këtë gjë.

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Trajnerja e fitness-it, Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" në Top Channel ku foli për lidhjen e veçantë me qenushin e sa

Gjendet trupi i pajetë i aktores Naya Rivera, në një liqen në shtetin amerikan të Kalifornisë.

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.