Brenda shtëpisë "bosh" të Kim dhe Kanye West (FOTO)

04/02/2020 - 22:57

Kim dhe Kanye West kanë hapur dyert e shtëpisë së tyre në Californi për revistën “Architectural Digest”.

Kim ka postuar disa pamje të ambienteve të brendshme në Instagram, duke shkaktuar zhurmë të madhe online për shkak të mobiljeve të pakta, mirëpo e tërë shtëpia nuk ishte parë asnjëherë me kaq detaje siç shfaqet në video.

Ishte Kim ajo që duhej të pyeste Kanye në lidhje me arredimin e shtëpisë- pyetje që zbuluan se rindërtimi i vilës i ka marrë më shumë se 1 vit kohë.

"Shtëpia duket bosh në pamje të parë mirëpo është e arreduar mbi ndjenjën e një energjie pozitive, pastërtie dhe shumë minimaliste"- kështu u shpreh Kanye. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e njohur e teatrit “Aleksandër Moisiu” në Durrës, Mimoza Marjanaku, nga karantina ku është vendosur në Itali së bashku me familje

Një djalosh 13-vjeçar nga Brixton, Londër mendohet se është bërë viktima më e re e koronavirusit në Britani.

Një tablo e piktorit holandez, Vincent van Gogh u grabit në një muze në Holandë, aktualisht i mbyllur për shkak të pandemisë së COVID-19,

Një javë pas vendosjes së karantinës së ashpër në Britani, janë raportuar të paktën tre episode të dhunës brenda famijes që kanë përfundu

Pas publikimit të lajmit se ilaçi i përgatitur nga “Kevzara” ka shëruar me sukses pacientin e parë, të infektuar me COVID-19, me metodën

Për shkak të koronavirusit, deputetja e Durrësit Edlira Hyseni dhe djali i saj Kevin, u detyruan ta festojnë të ndarë ditëlindjen.

Secili në shtëpinë e vet, duke ruajtur distancat, por njëkohësisht duke mos i mohuar njëri-tjetrit një drekë mes miqsh.

Victoria Beckham ka lajmëruar se do të dhurojë 20% të të gjithë shitjeve të firmës së saj të modës dhe brand-it të bukurisë për njerëzit

Studiuesit australianë po verifikojnë testimin njerëzor në shkallë të gjerë për të parë nëse një vaksinë e përdorur prej dekadash për të