Deputetja e Durrësit: Sa emocion ka përherë dashuria!

19/04/2019 - 22:53

Deputetja e Durrësit, Edlira Hyseni, ka një lidhje mjaft të ngushtë me djalin e saj Kevin. Madje, ajo nuk nguroi të tregonte se për të pranuar apo jo mandatin e deputetes u konsultua me djalin e saj 20-vjeçar.

Ndërkohë mbrëmjen e sotme, me një postim të ndjerë, Hyseni rrëfen se si shumë shqiptarë të tjerë po priste e përmalluar në Rinas kthimin e djalit të saj, që studion jashtë shtetit.

“Pres dhe une te perqafoj te voglin tim”, shkruan Hyseni në postimin e saj.  

Postimi i plotë i Edlira Hysenit:

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jeta dhe Lulja janë dy njerëzit më të dashur për Luizën e cila ka lindur me sindromën down.

Një shqiptare ulet për herë të parë në Parlamentin Europian. Ajo është Arba Kokalari, që jeton prej vitesh në Suedi.

Katër veta, përfshirë një vajzë 15-vjeçare, janë gjetur të fshehur në automjete në përpjekje për tu larguar nga Maroku.

Për pak do të mbushë 108 vjeçe por asgjë nuk e ndal Luisa Zappitellin të marrë pjesë në votime.

Në sistemin diellor uji është më i bollshëm nga se mendohej, madje edhe në planetin xhuxh, në Pluton ndodhet një oqean nën sipërfaqen e n

Personi që po martohet tek hoteli “Rogner”, ndërsa disa metra më larg, në sheshin para kryeministrisë zhvillohej protesta e opozitës ësht

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin tënd binjak, por

Në fushë ishte i papërmbajtshëm, teksa golat e tij kanë çmendur tifozët e Kolumbisë, por edhe të Parmës e Njukasëllit.

Mbretëresha Elizabeth e ka përjetuar keq vdekjen e një prej ndihmëseve më besnike që i ka shërbyer për një kohë të gjatë.