FOTO/ I biri ishte fiksuar me flokët e saj, e ëma detyrohet të...

15/11/2019 - 17:20

Një nënë e re kishte rënë në hall pasi i biri ishte fiksuar aq shumë me flokët e saj saqë nuk flinte dot pa to.

Por 22-vjeçarja nga Sunderland nuk mund të ishte gjatë gjithë kohës me vogëlushin Harry dhe gjeti një zgjidhje si të qetësonte vogëlushin.

Ajo u detyrua t'i merrte një berberi praktikant një kokë rezervë kukulle me flokë në të njëjtën gjatësi dhe ngjyrë si ajo dhe vogëlushi Harry është lidhur aq shumë pas kokës së kukullës saqë e mban kudo me vete.

Ai e mban kur flen gjumë, kur han drekë, madje edhe kur del. E ëma e pranon se në shumë raste është trembur gjatë natës nga koka e kukullës afër djalit të saj të vogël, madje shumë herë edhe e ka puthur gabimisht në vend të djalit të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Drejtuesi i një automjeti ka shpëtuar për mrekulli kur një mbikalim është shembur dhe e gjitha është kapur nga kamerat e sigurisë.

Edhe pse muaji dhjetor nuk hyri aspak siç donim, bilanci i 51 viktimave të tërmetit duket se fashiti pak magjinë e tij, mos harroni se pë

Pas tradhëtisë që u kthye në kryefjalën e mediave, Khloe Kardashian tregoi në një status në Instagram se është gati të falë ish-partnerin

Dy shoqe të përjetshme janë transferuar në të njëjtin shtëpi kujdesi gati 78 vite pasi u takuan për herë të parë.

Hillary Clinton ishte në një intervistë me Howard Stern të Mërkurën dhe biseda u zhvendos në disa tema të pazakonta.

Kërkesa e fortë në Kinë, SHBA dhe Gjermani rriti shitjet e makinave Mercedes-Benz gjatë gjithë muajit nëntor, deklaroi kompania Daimler m

Mark Bloomfield kishte pasur një karrierë domethënëse në botën e vullnetarizmit në vendet më të varfra të botës, Indi dhe Afrikë mbi të g

Personazhe të njohur të artit dhe skenës shqiptarë, në mënyra të ndryshme u solidarizuan duke dhënë ndihmën dhe mbështetjen e tyre pas tr

Një modele është gjetur e pajetë pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi rezultonin të zhdukur.

Bananja është një frut mjaft i dobishëm si për trupin dhe mendjen tuaj.