Fotot i marrin jetën shtatzënës!

Postuar: 19/06/2018 - 21:12

   Këto ishin fotot e fundit të 32-vjeçares Semra Aysal, që kishte shkuar së bashku me bashkëshortin të shihte luginën e Fluturave.

Pasi shkrepi disa foto me bashkëshortin, i kërkoi atij t’i bënte edhe disa vetëm.

Teksa po jepte poza para të shoqit, shtatzëna humbi ekuilibrin duke rënë në shkëmbinj nga një lartësi mbi 300 metra.

Shanset që të shpëtonte ishin zero, por megjithatë bashkëshorti thirri menjëherë ambulancën dhe forcat e shpëtimit, të cilët gjetën vetëm trupin e pajetë të gruas dhe fëmijës së saj.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së hënës në Provincën Mugla të Turqisë, e njohur për bukuritë e mëdha natyrore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Vetëm pak ditë më parë çifti i njohur i showbizit shqiptar Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë me vogëlu

Mjaftuan vetëm disa minuta në pasarelë dhe ajo fitoi vëmendjen e të gjithëve.

   Modelja britanike Chloe Ayling, e cila vitin e kaluar u mor peng në Itali për 6 ditë, ka rrëfyer ditët e saj të vështira.

   Patrik O’Well është 44 vjeç dhe që nga mosha 30 vjeç bën xhiron e të gjithë pistave të garave të botës, duke tentuar të shtypë gazin n

Për të lehtësuar djegiet e lehta por dhe për pastrim, vetitë e Aloe Verës janë me vërtet të shumta.

   Një “lavë bombë”, një copë fluturuese e shkëmbit të shkrirë, goditi një varkë turistike në oqean, pranë ishullit të madh të Hawaii-t,

Shatërvanet e Durrësit janë bërë objekt talljeje së fundmi nga ana e qytetarëve.

Mendimet negative jo vetëm që ndikojnë negativisht në gjendjen tuaj mendore, por edhe në shëndetin tuaj, mirëpo çojnë edhe në rezultate d

   Vetëm dy muaj me pare, Meghan Markle zyrtarisht hyri në familjen mbretërore dhe tashmë duket se ndihet e qetë.

Një fshat në ishullin e Grenlandës në Polin e Veriut është përfshirë nga paniku pas afrimit të një ajsbergu gjigant.