Kjo është cilësuar si data e ndarjeve

24/01/2020 - 20:20

Marrëdhëniet janë të ndryshme, por diskutimet midis dy personave janë gjithmonë të pranishme herë pas here ndaj dhe duhet bërë kujdes që të mos çojnë në ndarje.

Sipas një sondazhi të bërë nga “Hillarys.co” data 6 është ajo më e keqja për të ndodhur keqkuptime të ndryshme. Ky rezultat erdhi nga një sondazh, ku pyeteshin njerëzit se cila ishte data më e shpeshtë e ndarjeve. Arsyeja ishte e thjeshtë, sepse në fillim të muajit ishte më e lehtë të merrje vendime.

Ky nuk është një fakt, por thjesht një sondazh që nëse jeni supersticioz i besoni ose nëse dhe ju ja ka ndodhur atëherë mund të jeni dakord me të.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas kërkesës së lartë për maska mbrojtëse nga koronavirus, kompania e njohur "Fendi" ka hedhur në treg "linjën" e saj.

Pasi e ëma e Quaden Bayles, (një djalë 9-vjeçar nga Australia, i lindur me nanizëm) postoi një video ku tregonte pasojat që vuante i biri

Ylli i familjes Kardashian-Jenner, Kim Kardashian, e kujton të atin e ndjerë në çdo festë dhe ditën e sotme i ka dedikuar disa fjalë prek

Në familjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, sot ka festë, pasi djali i madh, Drini, mbush 9 vjeç.

Seriali “Friends” që ka bërë namin në të gjithë botën do të rikthehet sërish në ekran.

Nuk janë të pakta rastet që shqiptarët mahnisin juritë e evenimenteve kushtuar këngëve dhe talenteve të reja në të gjithë botën.

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump është tallur me fitoren historike të Koresë së Jugut për filmin më të mirë në

Bullizmi është një fenomen që prek së tepërmi fëmijët me nevoja të veçanta ose aftësi ndryshe.

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do të përdorin më markën e tyre Sussex Royal, konfirmoi sot zëdhënësja e tyre.