Letra e ndarjes nga ish-i dashuri Tupac, Madonna e shet në ankand për...

12/07/2019 - 11:27

Pas një beteje të gjatë, për letrën e fundit të Tupac Shakurit, e shkruar për të dashurën e tij në atë kohë, Madonnën, më në fund është në treg, për një shumë minimale prej 300 mijë $.

Letrën, të cilën Tupac e ka shkruar nga burgu, ekspertët e kanë vlerësuar me një çmim minimal prej 300 mijë $.

Ankandi do të mbahet në datën 17 korrik dhe të ardhurat do të shkojnë për bamirësi për “breastcancer.org”.

Letra e ndarjes nga ylli i rapit, daton në janar të vitit 1995, kur Tupac i dha fund lidhjes, sepse kishte frikë se të dilte me një femër me ngjyrë të bardhë do të shkatërronte karrierën e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep

Sara Hoxha poston foto ndërsa është në muajin e fundit të shtatzënisë.

Taylor Swift, Mbretëresha Elizabet, Angelina Jolie, nuk janë më femrat më të admiruara në botë.

Disa ëndrra janë bërë për t'u mbajtur mend, ca më shumë për për t'u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili prej nesh derisa

Faceapp mund ta keni parë gjithandej këto ditët e fundit, dhe një nga arsyet që u përhap aq shumë ishte se plakja që i bën inteligjenca a

Kafshët në Parkun Kombëtar të Kazirangas po vuajnë nga përmbytjet shkatërruese në Assam të Indisë.

Mbrëmjen e së enjtes u finalizua në Durrës 15-vjetori i eventit unikal “Miss & Mister Turizmi”.

Një djalë rus 6-vjeçar ka bërë atë që edhe një ekspert palestre mund ta ëndërrojë.

Dy 16-vjeçare dyshohet se kanë torturuar, kanë shpërfytyruar dhe kanë vrarë shoqen e tyre të ngushtë, sepse u dukej shumë arrogante ngaqë